Житель Первомайську проведе вісім років за гратами: грабував в умовах воєнного стануЖитель Первомайську проведе вісім років за гратами: грабував в умовах воєнного стану

До 8 років 2 місяців позбавлення волі засуджено мешканця міста Первомайська за серію крадіжок та грабіж, вчинені в умовах воєнного стану.

Як пише прокуратура, у судовому засіданні доведено, що 29-річний чоловік, неодноразово раніше судимий за корисливі злочини, викрадав з подвір’я будинків мешканців Первомайська їх особисте майно. У ході розслідування встановлено вісім епізодів крадіжок та один епізод грабежу.

Суд визнав чоловіка винним в інкримінованих кримінальних правопорушеннях та призначив покарання у виді позбавлення волі строком 8 років 2 місяців. Засуджений перебуває під вартою. Вирок не набрав законної сили.

Примітка: вирок суду першої інстанції набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, встановленого КПК України, якщо таку скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після ухвалення рішення судом апеляційної інстанції (ст. 532 КПК України).

Нагадаємо, що на Миколаївщині судитимуть чоловіка, який вирубив дерева у заповіднику “Бузький Гард”.

Источник: 0512.com.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *