"Блюз з США наживо": у Миколаєві відбувся перший відкритий концерт з початку війни, - ФОТО

[ad_1]

13 серпня, у Домі офіцерів флоту, відбувся перший відкритий концерт з початку війни. Для містян виконав пісні у стилі блюзу виконавець зі США Роберт Лайтхаус.

Про це повідомляє кореспондент 0512.

Сотні жителів Миколаєва зібрались на відкритому майданчику ДОФу, щоб послухати виконання блюзу наживо.

Володимир Алєесєєв

Володимир Алєесєєв

Як розповів волонтер та організатор заходу Володимир Алєесєєв, це вже другий візит артиста до Миколаєва, перший відбувся у березні цьогоріч, проте захід був закритого формату з міркувань безпеки людей.

— Роберт дуже підтримує Україну. Його музика досить є ексклюзивною. Він виконує пісні на губній гармошці, на сталевій гітарі. Він зараз гастролює по всій Україні і у нього з’явилось віконце й для Миколаєва. На захід зареєструвалися близько 400 людей. З початку війни ми провели більше пів сотні заходів, але це відкритий концерт закордонного артиста у нас відбувається вперше в місті, — сказав Володимир Алєесєєв.

Роберт Лайтхаус

Сам виконавець Роберт Лайтхаус (Robert Lighthouse, USA-Sweden), розповів, що палко підтримує українців й не побоявся приїхати знов до Миколаєва і виступити вже публічно на великій сцені. 

— Сьогодні я прямував до басейну, звучав сигнал повітряної тривоги, і якісь діти святкували день народження. Я намагався поєднати це в голові. У березні я бачив фотовиставку, де були зображені наслідки обстрілів. Якщо порівнювати Миколаїв з Одесою, яку також обстрілюють, то Миколаїв мені здається має більш бойовий настрій. А одесити більш на релаксі. Можливо не завжди люди розуміють тексти моїх пісень, проте вони відчувають музику, я це бачу. Й я бажаю всім миколаївцям, щоб війна якнайшвидше закінчилась. Я впевнений, це мій не останній візит до Миколаєва, — резюмував Роберт Лайтхаус.

Роберт Лайтхаус

Robert Lighthouse – це американський блюзмен, творчість якого престижний журнал «Blues Review» охарактеризував як досконалу майстерність.

На унікальний стиль музиканта вплинули Muddy Waters, Dr. Ross, Elmore James, John Lee Hooker та Jimmy Hendrix. На початку своєї творчої кар’єри Robert багато подорожував країною. Грав та пізнавав основи майстерності у блюзових мекках Америки – Чикаго та Новому Орлеані. Виступав у барах та клубах, грав на вулицях. Приїхавши до Вашингтона, Lighthouse потрапив до групи легендарного гармошечника «Charlie Sayles». У складі гурту музикант поїхав на свої перші гастролі США та Європою, а вже через рік Robert Lighthouse почав давати сольні концерти. Уже понад 40 років Robert Lighthouse постійно гастролює світом, в першу чергу як людина-оркестр, а також є постійним учасником престижних блюзових фестивалів у Скандинавії та США. Він тричі брав участь у «International Blues Challenge».

"Блюз з США наживо": у Миколаєві відбувся перший відкритий концерт з початку війни, - ФОТО"Блюз з США наживо": у Миколаєві відбувся перший відкритий концерт з початку війни, - ФОТО"Блюз з США наживо": у Миколаєві відбувся перший відкритий концерт з початку війни, - ФОТО"Блюз з США наживо": у Миколаєві відбувся перший відкритий концерт з початку війни, - ФОТО"Блюз з США наживо": у Миколаєві відбувся перший відкритий концерт з початку війни, - ФОТО"Блюз з США наживо": у Миколаєві відбувся перший відкритий концерт з початку війни, - ФОТО"Блюз з США наживо": у Миколаєві відбувся перший відкритий концерт з початку війни, - ФОТО"Блюз з США наживо": у Миколаєві відбувся перший відкритий концерт з початку війни, - ФОТО"Блюз з США наживо": у Миколаєві відбувся перший відкритий концерт з початку війни, - ФОТО"Блюз з США наживо": у Миколаєві відбувся перший відкритий концерт з початку війни, - ФОТО"Блюз з США наживо": у Миколаєві відбувся перший відкритий концерт з початку війни, - ФОТО"Блюз з США наживо": у Миколаєві відбувся перший відкритий концерт з початку війни, - ФОТО"Блюз з США наживо": у Миколаєві відбувся перший відкритий концерт з початку війни, - ФОТО"Блюз з США наживо": у Миколаєві відбувся перший відкритий концерт з початку війни, - ФОТО"Блюз з США наживо": у Миколаєві відбувся перший відкритий концерт з початку війни, - ФОТО"Блюз з США наживо": у Миколаєві відбувся перший відкритий концерт з початку війни, - ФОТО"Блюз з США наживо": у Миколаєві відбувся перший відкритий концерт з початку війни, - ФОТО"Блюз з США наживо": у Миколаєві відбувся перший відкритий концерт з початку війни, - ФОТО"Блюз з США наживо": у Миколаєві відбувся перший відкритий концерт з початку війни, - ФОТО"Блюз з США наживо": у Миколаєві відбувся перший відкритий концерт з початку війни, - ФОТО

Нагадаємо, кліп американського гурту Imagine Dragons на пісню «Crushed», в якому знявся 14-річний Олександр Згурський із селища Новогригорівка, що на Миколаївщині, номінували на MTV Video Music Awards в категорії «Відео задля добра».

[ad_2]

Источник: 0512.com.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *