"Миколаїв-Нескорений": у Миколаєві до Дня Незалежності відкрилася виставка художнів творів, - ФОТО

[ad_1]

15 серпня, у виставковій залі обласної організації Національної спілки художників України в Миколаєві, вперше з початку війни, відкрилася виставка «Миколаїв-Нескорений», де професійні художники та аматори представили понад 200 своїх творів. 

Про це повідомляє коресподент 0512. 

Учасниками виставки стали 79 митців, які презентували 205 власних робіт.

Як розповів голова Національної спілки художників України Костянтин Чернявський, на виставці були представлені роботи в різних жанрах.

Костянтин Чернявський

Костянтин Чернявський

— Ця виставка присвячена нашим воїнам та миколаївцям-героям. Миколаїв — місто герой, сьогодні він живе та працює. Основна мета виставки — пропагування української культури. На цій виставці представлені роботи, як миколаївських художників, так і авторів з інших регіонів. Наприклад, можна побачити роботу Олени Телятник з Кривого Рогу, яка написала роботу Віталія кіма та український прапор. Подібні виставки пройдуть й в інших містах України. Таким чином, ми хочемо показати, що наша сила в єданні, — сказав Костянтин Чернявський. 

миколаївський графік Оксана Манькова

Одна із учасниць виставки — миколаївський графік Оксана Манькова на виставці презентувала свої картини та вітражні лампи, загалом п’ять робіт. 

— У своїх роботах я вирішила виділити роль жінки, як матері, як творця, як особистості, — зазначила художниця. 

майстриня таврійського розпису Любов Паранюк

Серед учасників виставки була і майстриня таврійського розпису Любов Паранюк. До війни художниця була викладачкою школи мистецтв у Куцурубській сільській громаді, яку нині щодня обстрілюють російські окупанти. Майстриня розповіла, що через атаки росіян вимушена була виїхати з рідного села, спочатку за кордон, а потім до Миколаєва, де нині продовжила свою творчу діяльність. 

роботи Любов Паранюк

роботи Любов Паранюк

— В моїх роботах на виставці можна побачити зоображеня місяців. Це роботи виконані у таврійському стилі й є ілюстраціями до легенд, які описала дослідниця традицій народного мистецтва Євгенія Бондаренко. У Куцурубах залишилась моя майтерня, якою була для мене і домівкою. У Миколаєві мені допомогли знайти нову майстерню, там я проводжу курси по кераміці і по трохи відновлюємо у життя ще довоєнний проект із виготовлення сувенірної продукції, яка оформлена таврійським розписом, — резюмувала Любов Паранюк. 

Зазначемо, що виставкова зала обласної організації Національної спілки художників України в Миколаєві пережила чотири обстріли зі сторони російських військових.

Виставка триватиме три тижні. Відвідати виставку можна за адресою: проспект Центральний, 96 (Виставкова зала НСХУ). Вхід – вільний, з понеділка до четверга з 10:00 до 16:00. Заплановані екскурсії з екскурсоводом для школярів та студентів проводяться у будь-який день та час. 

Виставка "Миколаїв-Нескорений"Виставка "Миколаїв-Нескорений"Виставка "Миколаїв-Нескорений"Виставка "Миколаїв-Нескорений"Виставка "Миколаїв-Нескорений"Виставка "Миколаїв-Нескорений"Виставка "Миколаїв-Нескорений"Виставка "Миколаїв-Нескорений"Виставка "Миколаїв-Нескорений"Виставка "Миколаїв-Нескорений"Виставка "Миколаїв-Нескорений"Виставка "Миколаїв-Нескорений"Виставка "Миколаїв-Нескорений"Виставка "Миколаїв-Нескорений"Виставка "Миколаїв-Нескорений"Виставка "Миколаїв-Нескорений"Виставка "Миколаїв-Нескорений"Виставка "Миколаїв-Нескорений"Виставка "Миколаїв-Нескорений"Виставка "Миколаїв-Нескорений"Виставка "Миколаїв-Нескорений"Виставка "Миколаїв-Нескорений"Виставка "Миколаїв-Нескорений"Виставка "Миколаїв-Нескорений"Виставка "Миколаїв-Нескорений"

Нагадаємо, 14-річний Сашко з Новогригорівки Миколаївської області, який знявся у кліпі «Imagine Dragons», підняв український прапор на концерті гурту у Варшаві.

[ad_2]

Источник: 0512.com.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *