Почались проблеми з електроенергією через удар росіян по інфраструктурі в деяких областях УкраїниПочались проблеми з електроенергією через удар росіян по інфраструктурі в деяких областях України

11 вересня, ввечері, почались проблеми з електроенергією через удар росіян по інфраструктурі на Сумщині, Харківщині та Полтавщині.

Про це повідомляє центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки.

Стало відомо про проблеми з електроенергією на території трьох областей. Причина – удар росіян по критичній інфраструктурі. Про це повідомили місцеві влади. 

Харків та область

Удар по інфраструктурному об’єкту Харкова. Через удар – у багатьох районах міста пропало світло. З цієї ж причини в тих же районах немає води – не працюють насоси. Повідомив мер міста Ігор Терехов. 

Також про проблеми з електроенергією повідомили представники Дергачівської громади.

Сумська область

«Впала напруга у електромережі по усій області. Рекомендую по можливості вимкнути електроприлади та ін. побутову техніку для уникнення її пошкодження! Електросистема області залишається нестабільною через руйнування в результаті ворожих бомбардувань у березні», – повідомив голова ОВА Дмитро Живицький

Полтавська область

Світло та водопостачання по області скоро будуть відновлені. Енергетики вже працюють. Про це заявив голова Полтавської ОВА Дмитро Лунін.

Источник: 0512.com.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *