У Миколаївській області з початку року сталися 90 надзвичайних ситуаційУ Миколаївській області з початку року сталися 90 надзвичайних ситуацій

З початку 2022 року у Миколаївській області виникло 90 надзвичайних ситуацій, не пов’язані з військовою агресією, внаслідок чого загинуло 22 особи, ще 49 осіб постраждало.

Як повідомляють у ДСНС, на водоймах Миколаївської області з початку року потонуло 7 людей, з них 1 дитина, ще 1 людина врятована. Треба зазначити, що у кожному з 4 районів області зареєстровано випадки загибелі людей – у Вознесенському районі – 2  (Вознесенська та Мостівська ТГ), Первомайському районі (Первомайська ТГ) – 2  (1 з них з дитиною), Миколаївський район – 2 (Миколаївська та Радсадівська ТГ) та у Баштанському районі (Баштанська ТГ) – 1.

“Враховуючи те, що за прогнозами синоптиків, в серпні очікується спекотна погода, існує ризик збільшення кількості пожеж, надзвичайних подій та ситуацій. Тож рятувальники Миколаївщини звертаються до усіх громадян бути пильними та обережними, не провокувати займань як на відкритих територіях так і в житловому секторі, а також уникати відпочинку на стихійних пляжах, які не обладнані та заборонені для відпочинку. Бережіть себе, своїх близьких та не нехтуйте правилами безпеки”, – наголосиили у ДСНС.

Источник: 0512.com.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *