Чому слід використовувати паперові стакани?

Паперові стакани різних текстур та кольорів знайомі, мабуть, всім, хто хоч раз пив каву в закладах швидкого харчування. Але чи задумувались ви про те, які переваги у використанні таких стаканів? Основне їхнє достоїнство – низька ціна як на самі стакани, так і на кришки для паперових стаканів https://ukrtopplast.com.ua які виробляються за сучасними та якісними технологіями. Читайте далі і дізнайтеся про основні переваги використання паперових стаканів!

Їх можна переробляти – але тільки якщо на них немає плям від їжі та напоїв

Паперові стаканчики для кави легко піддаються переробці. Якщо вони чисті, без плям та залишків їжі, їх можна переробляти. Хоча це стосується всіх паперових стаканчиків, важливо пам’ятати, що в них не можна додавати каву або інші гарячі напої.

Якщо ви це зробите, папір більше не буде придатним для переробки.

Тому обов’язково ретельно промивайте паперові стаканчики перед тим, як покласти їх на купу для переробки, і використовуйте паперові стаканчики, які позначені як придатні для гарячих напоїв.

У паперові стаканчики можна наливати різні види напоїв: каву, чай, гарячий шоколад тощо

У кавових паперових стаканчиках можна подавати всі види напоїв: каву, чай, гарячий шоколад і навіть газовані напої, такі як кола та інші. Ви можете замовити гарячий напій в паперовому стаканчику, а потім додати в нього лід, якщо хочете спробувати напій з льодом, не купуючи абсолютно новий стаканчик.

Чому слід використовувати паперові стакани?

Якщо ви бажаєте замовити чай з льодом, ви можете додати лід або налити крижану воду в чашку, якщо вона достатньо велика. Таким чином, вам доведеться використовувати лише одну чашку протягом усього вашого візиту до кав’ярні чи кафе, що допомагає запобігти поширенню мікробів.

Їх легко тримати, коли вони наповнені рідиною; до того ж кришки зазвичай безкоштовні!

Кавові паперові стаканчики зручно тримати, коли вони наповнені гарячою (або холодною) рідиною. Це особливо актуально, якщо ви замовляєте каву з льодом або чай з льодом у великому паперовому стакані: малоймовірно, що стаканчик обпече руку під час пиття.

А якщо ви замовляєте чай з льодом, то можете не хвилюватися, що проллєте його на себе, коли будете йти на роботу або повертатися з кафе додому! Знову ж таки, кришка для чашки зазвичай безкоштовна, коли ви замовляєте в кав’ярні або кафе.

Але якщо Ви замовляєте напій з льодом у великому паперовому стаканчику, а кришка на стаканчику замала для вашої руки, ви завжди можете попросити більшу кришку.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *