Головні весільні атрибути без яких не обійтись

Існує кілька головних весільних атрибутів без яких не обійдеться жодне весілля, тому при оформленні та декоруванні свята варто звернути на них увагу. 

1. Весільний декор завжди був та є основою свята. В підборі декора найголовніше це гармонізувати кольори, варто визначитись з головним кольором весілля та обирати декор в таких самих кольорах. Перш за все потрібно зрозуміти, що ми маємо на увазі під словом весільний декор https://vizzara.com.ua/uk/ – це всі інтер’єрні та застільні доповнення: свічки, книга побажань, столові прибори, кошики, подушки та багато іншого. Не весь цей декор є обов’язковим, але при виборі ви маєте чітко уявити чи підходитеми він до задуманого оформлення, чи ні. 

Свечи Murray

2. Флористика. Без квітів не обійтись на жодному святі, особливо якщо це весілля. Квітковими композиціями має бути прикрашено усе: столи, бутоньєрки для гостей https://vizzara.com.ua/uk/dir_bytonerki/, арки та навіть торт. Наречені зазвичай вірять в символязм квітів, тому і обирають їх відповідно до цього. 

  • Троянда символізує любов, чистоту та невинність;
  • Орхідея – молодість;
  • Бузок – красу та перше кохання;
  • Конвалія – сімейне щастя, вірність, чистоту душі;
  • Лаванда – призильність, захоплення;
  • Жасмин – вірність, жіночність;
  • Гіпсофіла є символом легковажності та чистого серця. 
Бутоньерки Rose bordo

Для весільного флориста, який працює над створенням квіткових  композицій варто взяти до уваги кілька основних правил:

  1. Тримайте квіти в прохолодному місці, до самого моменту декорування, таким чином вони надовше збережуть свій зовнішній вигляд та не швидко зів’януть. 
  2. Для з’єднання квітів обирайте тейп-стрічку, з її допомогою буде легко скріплювати елементи, фіксувати їх положення, вона надають естетичного вигляду. Також, якщо свіжозрізані квіти знаходяться не у воді, продовжити їхнє життя та зберегти свіжість можна за допомогою тейп-стрічки. Такий метод часто використовується на весіллях, не даючи зав’янути букетам, квітковим композиціям та аксесуарам, а також бутоньєркам.
  3. Складаючи квіткові композиції не забудьте про поєднання кольорів. Якщо молодята обрали якусь квітку головною, то створюйте поєднання таким чином, щоб підкреслити її добавляючи дрібні, менш помітні на її фоні квіти. 

3. Весільні келихи. Напевно в кожної сімейної пари збереглися святкові бокали з весілля, але воно й не дивно. Гарно оформлювати та створювати ексклюзивні весільні келихи https://vizzara.com.ua/uk/dir_svadebnie_bokali/ вже ввійшло в звичку, їх оздоблюють стрічками, блисквтками, мереживом та камистинами. Келихи є невід’ємним атрибутом коли батьки зустрічають молодят, усім приносять шампанське і ці келихи можна також розбити на щастя , а можна залишити на пам’ять. Зазвичай келихи залишають на згадку про прекрасний та неповторний день. 

Свадебные бокалы Murray

Створити гарне весілля дуже легко, якщо обрати весільний декор за власним смаком, правельно підібраний декор подарує незабутні моменти та задасть правельного тону для свята!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *