Миколаївська спортсменка Цомпель виборола бронзу на «Olympic Hopes» у Польщі,- ФОТО

[ad_1]

Веслувальниця з Миколаєва Оксана Цомпель посіла 3 місце на «Olympic Hopes» у Польщі.

Як повідомляє прес-служба Миколаївської міськради, турнір пройшов у Познані, де спортсменка виборола бронзу в одиночці на дистанції 200 м, показавши результат 43,53 секунди. Вона поступилася лише представницям топ-країн у веслуванні – Німеччини й Угорщини.

— Бронза — наразі найвище досягнення у кар’єрі Оксани, минулого року вона стала 8-ю в двох видах програми. Оксана — вихованка миколаївської спортивної школи «Атлант». Її тренує Ольга Цомпель,— говориться у повідомленні.

Нагадаємо, миколаївський чемпіон зі стрибків у воду Олексій Середа отримав орден «За заслуги» ІІІ ступеня