У Миколаєві Департамент ЖКГ за три мільйони гривень відремонтує багатоповерхівку, яку пошкодили росіяни

[ad_1]

У Миколаєві Департамент ЖКГ за три мільйони гривень відремонтує багатоповерхівку, яку пошкодили росіяни

Департамент ЖКГ Миколаївської міськради оголосив тендер на капітальний ремонт житлового будинку по вулиці Космонавтів, 142-В, який було пошкоджено під час російських обстрілів.

Як свідчать дані системи публічних закупівель Prozorro, аукціон було оголошено 12 вересня, а проведення аукціону заплановано на 20 вересня. 3

Вартість робіт складає 3 мільйони 433 тисячі 426 гривень, 48 копійок.

Зазначається, що переможець торгів має виконати всі роботи до 1 грудня цього року.Підрядник повинен провести демонтажні роботи, відремонтувати стіни, перекриття, підлогу, встановити нові вікна та двері, зробити нове освітлення, відремонтувати систему опалення.

Окрім цього необхідно зробити благоустрій території, а саме: відновити асфальтобетонне покриття, нанести дорожню розмітку, улаштувати плиткою тротуари, відремонтувати сходи та вхідний ґанок.

Нагадаємо, з 15 вересня в Україні набирає чинності норма, відповідно до якої гранична сума компенсації по квартирах у рамках програми «єВідновлення» підвищується з 200 тисяч до 350 тисяч гривень, а по приватним будинкам до 500 тисяч.

[ad_2]

Источник: 0512.com.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *