У Миколаєві електротранспорт буде курсувати лише в певні проміжки часуУ Миколаєві електротранспорт буде курсувати лише в певні проміжки часу

Тролейбуси та трамваї у Миколаєві працюватимуть відповідно до графіку погодинних відключень.

Про це повідомляє Миколаївелектротранс.

Згідно з затвердженим графіком, комунальне підприємство “Миколаївелектротранс” віднесено до другої черги споживачів. 

Електротранспорт рухатиметься в наступні проміжки часу:

5:00-8:00 

10:00-14:00 

16:00-19:30 

Робота в такому графіку дозволяє забезпечити робочі перевезення миколаївців. 

За 30-ть хвилин до початку планового відключення, водії інформуватимуть пасажирів про можливе відключення електроенергії. Це означає, що водій тролейбуса чи трамвая може здійснити зупинку не доїжаючи до кінцевої зупинки, якщо електропостачання буде припинено. 

Також водії попереджені про необхідність з’їзду в безпечні паркувальні кармани, щоб не перешкоджати руху іншого транспорту. Щодо тролейбусів, то на всіх маршрутах максимально задіяні тролейбуси марки Дніпро з автономним аварійним ходом задля уникнення можливих дорожньо-транспортних пригод. 

Проте, звертаємо увагу – питанням відключення/підключення електропостачання займається “Миколаївобленерго”. Якщо буде потреба змінювати графіки для стабілізації енергосистеми України, то можливі й позапланові відключення”, – зазначає електротранс

Нагадаємо, що у Миколаєві діють погодинні відключення електроенергії. Ознайомитись з графіком можна за наступними посиланнями.

Источник: 0512.com.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *