У Миколаєві зруйновано майже 50 об’єктів освіти: навчання в цьому році буде дистанційним, - мерУ Миколаєві зруйновано майже 50 об’єктів освіти: навчання в цьому році буде дистанційним, - мер

У Миколаєві зруйновано 49 об’єктів освіти, при цьому в місті лишилося менш як 10 тисяч дітей, ще близько 20 тисяч дітей зареєстровані за кордоном. Через ракетну небезпеку навчання в цьому році буде дистанційним.

Про це заявив мер Олександр Сєнкевич в ефірі Громадського радіо.

– Понад 45 тисяч дітей планують в цьому році навчання в наших школах дистанційно. Навчання буде 100%. Наразі ми слідкуємо за тим, щоб всі вчителі були забезпечені ноутбуками. За державні кошти ми вже придбали понад 700 ноутбуків, ще 200 отримали від UNISEF. Ми готові навчати дітей з окупованих територій онлайн. Десь 2 місяці тому я повідомив, що ми готові навчати дітей з Херсонщини, інших територій. До наших закладів вже зараховано 151 дитину з окупованих територій, з них 112 – це ті, які змінили місце проживання, а 39 – без зміни місця проживання. Фактично вони перебувають в окупації, просто будуть навчатися з дому в миколаївських школах – онлайн і українською мовою, – сказав мер.

Источник: 0512.com.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *