"Ворог відчуває загрозу з цього напрямку": генерал-майор про обстріли Очакова"Ворог відчуває загрозу з цього напрямку": генерал-майор про обстріли Очакова

російські військові постійно обстрілюють Очаків тому що там є певні військові об’єкти. Ворог відчуває загрозу з цього напрямку.

Про це заявив колишній командувач Оперативного командування Сухопутних військ “Південь” генерал-майор Андрій Ковальчук, пише Главком.

Відповідно, вони постійно тримають нас у тонусі, не дають можливості скоординувати якісь підрозділи, які можна було б використати в ході масштабного наступу в бік Кінбурнської коси. Окрім того, вони всіляко намагаються завадити відновленню роботи наших портів. Мова про порти в Херсоні і Миколаєві. Звичайно, є фірми, які залучені до зернової ініціативи з продажу і вивезення українського зерна за кордон. Напевно, ворог не зацікавлений, щоби у нас люди працювали, розвивали бізнес. Тому розбивають нашу інфраструктуру. Вони повністю виключили можливість судноплавства у регіоні Миколаївщини і Херсонщини, – сказав Ковальчук.

Источник: 0512.com.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *